Gastro Studio

Gastro Studio - mõeldud professionaalidele, kuid mitte ainult spetsialistidele. Koht, kus võimalik korraldada meistriklasse, töötubasid ja tooteesitlusi. Ruum on mõeldud nii kokkadele kui ka toidu- ja joogigurmaanidele, kes soovivad oma oskusi ja teadmisi täiendada.

Pakume võimalust Gastro Studios läbi viia erinevaid koolitusi ettevõtetele edendamaks meeskonna loomist ja soodustama omavahelist tihedamat koostööd, kombineerides koolitusega toiduvalmistamist, veini degusteerimist või näiteks kohvi valmistamise õpitubasid.

Gastro Studio on paigaks, kus on võimalik tutvustada oma ettevõtte uusi tooteid ja teenuseid nii enda töötajatele, kui ka klientidele ja koostööpartneritele. Ootame Teid siia läbi viima erinevaid põnevaid üritusi, olgu selleks siis uue kokaraamatu esitlemine, omanäoline fotosessioon või ettevõtte jõulupidu!

Gastro studio outside

W3.CSS

Gastro Stuudio jagatud neljaks eraldi tsooniks, mida on võimalik kasutada vastavalt oma vajadustele:

  • Professionaalse sisustusega köök koos kõigi vajalike seadmetega, mis sobivad erinevate roogade valmistamiseks.
  • Baaritsoon professionaalse kohvimasinaga, mis on ette nähtud kohviesitluste tegemiseks. See ala sobib ka kokteilide ja teiste jookide esitluste jaoks.
  • Publikuala mahutab istuma kuni 80 inimest. Stuudio on varustatud madalate ümmarguste laudade ning toolidega. Püstijala vastuvõtu jaoks mahutab ruum kuni 150 inimest.
  • Esitlusala sobib kasutamiseks toodete eksponeerimiseks sõltuvalt sündmuse olemusest.

Gastro Studio on varustatud kahe sisseehitatud kaameraga, mis annavad kolmel laiekraanil edasi otsepilti köögis toimuvast, võimalik on teha ka live´I üritusel toimuvast ning eelneval kokkuleppel saab Teie üritust filmida ning panna kokku järelvideo.

Ürituse korraldamisel on Teile abiks meie Gastro Studio manager:[email protected]
+372 55 540 038

Aadress: Vahuri 2, Tallinn 11415

Gastro studio